ikona telefon Maxi Taxi Gniezno, Os. Letnie 6, 62-200 Gniezno

Maxi Taxi to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem,stworzona z pasji i determinacji, dla której fundament usługi transportowej stanowi szacunek dla Państwa celów obowiązków, i innych kierunków podróży. .

Od ponad dekady naszym priorytetem niezmiennie jest dbałość o bezpieczeństwo, czas i komfort Klientów. Kluczowa jest również elastyczność i realizacja przejazdów dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.  Świadczymy usługi transportowe zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i biznesowych (również anglojęzycznych).

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować wysokiej jakości przewozy o zasięgu ogólnopolskim, jak również międzynarodowym. Jedną z naszych specjalności są transfery na lotniska (polskie i zagraniczne). Oferujemy wygodne i zróżnicowane płatności (gotówka, karta, BLIK). Decydując się na naszą flotę macie Państwo gwarancję komfortowego przejazdu w estetycznych, zadbanych, w pełni sprawnych technicznie pojazdach. 


Od początku funkcjonowania firmy stawiamy na elastyczność oraz dbałość o detale, czego wyrazem jest także spójna i konsekwentna identyfikacja wizualna marki - z pewnością rozpoznacie nas Państwo po oryginalnym logotypie oraz jednolitych samochodach, w charakterystycznych czarno-żółtych barwach.Decydując się na współpracę z flotą Maxi Taxi macie Państwo gwarancję usług przewozowych najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu 

Naszą specjalnością są przewozy klientów na lotniska: Przykładowe ceny na wybrane przejazdy:

  • Gniezno-Ławica P-ń -od 330,-
  • Gniezno-Bydgoszcz -od 400,-
  • Gniezno-Okęcie W-wa -od 1200,-
  • Gniezno-Gdańsk- od 1200,-
Skontaktuj się z nami
linia